sadsad x
asdasd
Güncel Haberler
APOLO MEA CELO MARKA BİRLEŞİMİ.jpg (63 KB)

Yıllardır Apolo Mea markası adı altında satışını yaptığımız dübel üreticisi Alman Apolo MEA Befestigungssysteme GmbH firması, CELO Befestigungssysteme GmbH adı altında yeniden markalaşmıştır. Bu değişiklik sadece şirket adı ile ilgilidir – şirketin yasal formu, genel müdürler ve adres değişmemiştir.

Bu adım, Apolo MEA Befestigungssysteme'nin 2009'dan beri ait olduğu CELO Grubu'nun dinamik büyümesinin mantıksal sonucudur. CELO Group, yüksek kaliteli teknik vidaların ve teknik sabitlemelerin geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımında temel yetkiye sahip, uluslararası alanda başarılı bir şirket grubudur.

Son yıllarda grup, ağırlıklı olarak, satın almalar yoluyla güçlü bir şekilde genişledi ve bu nedenle CELO Grubu içindeki markaların çeşitliliğini birleştirmenin zamanı geldi. Tek tip marka çatısı altında birleşmenin sadece CELO’nun kendisi için değil, aynı zamanda müşteriler için de pazar iletişimini kolaylaştıracağına inanıyoruz.

CELO Grubu dünya çapında 17 ülkede yaklaşık 360 kişiyi istihdam etmektedir, Almanya, İspanya, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nde dört üretim şirketine sahiptir ve ürünlerini 80'den fazla ülkeye sunmaktadır.

CELO Befestigungssysteme GmbH, Almanya'daki Aichach konumuna sadık kalacaktır. Son yıllarda, yenilikçi sabitleme sistemleri buradan piyasaya sürüldü. Olumlu iş geliştirme nedeniyle, daha fazla yatırım Aichach tesislerinde planlanmaktadır.

Bu markalaşmanın ayrıntılarını incelemek için firmaya ve sektöre ait aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz:

https://www.celofixings.com/content/178-celo-introduces-its-new-brand

https://www.fastenerandfixing.com/industry-news/apolo-mea-rebrands-under-the-name-celo/

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.