sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Marka sahibi olup imalatını yaptırdığımız ve ithalatını yaptığımız tüm ürünler firmamızın ve üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi ürün gruplarına ve markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Duna olarak size sunduğumuz garanti süresi en az 2 yıldır. El aletlerinin garantileri bu süreden daha uzun olabilmektedir.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
Servis garantisi altında olan ürünler ancak “servis raporu” dahilinde değiştirilebilmektedir.

Arızalı ürün bildirimlerinizi Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki Bize Ulaşın veya Ana Sayfa üst menüdeki İletişim bölümünden yapabilir, daha önce açtığınız arıza kaydınıza ait gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz. Sipariş edilen ürün hatası, müşteri kullanımından oluşmuşsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları ile ilgili olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.