sadsad x
asdasd
Hakkımızda

DUNA_ULUSLARARASI_TİC_46_YIL.jpg (412 KB)


Saygıdeğer Müşterimiz;

DUNA Dış Ticaret Ltd. Şti. 46 yılı aşan uluslararası ticaret deneyimi ve Türkiye geneline yayılan iş ortakları ağı ile teknik hırdavat sektöründe temsilcilik, ithalat ve ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, Alman SUN-FIX yapıştırıcılarının yanı sıra TROY ve WERT el aletleri serisinin Ortadoğu Mümessilidir. TROY ve WERT markalı ürünler, Çin-Tayvan-Hindistan ve Almanya’da, fiyattan önce kalite odaklı üretim süreçlerinde faaliyet gösteren fabrikalarda sürekli denetimimiz altında yaptırılmakta ve yaklaşık 1900 farklı ürünü içermektedir. Ürünlerin tamamı uluslararası kalite kontrol kurum ve kuruluşlarının CE, GS, RoHS vb. onay raporlarına sahip olup imalat hatalarına karşı yüzde yüz garantilidir. Firmamız bunun yanı sıra Avrupa ve Amerika’da tanınmış; ACAR, APOLO MEA, AMERICANLOCK, ARTU, BATAVIA, BMI, CRESCENT, GEFO, GÜDE, KEL, KNIPEX, LÜDECKE, B.MANNESMANN,WELLER, WISS, ürünlerinin de Türkiye distribütörü veya ithalatçısıdır.

Web sitemizin amacı, siz seçkin teknik hırdavat ve nalbur müşterilerimize en uygun fiyat ve hizmetle ithalatını yaptığımız ürünleri ulaştırabilmektir.

Satış yetkilillerimizin sizlerle iletişime geçmeleri için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.

46 Yıldır ilkemiz çok ve verimli çalışarak çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma değer katabilmenin yanı sıra güvenilir, sağduyu sahibi, üretken ve şeffaf bir şirket olmaktır.

Bugüne kadar firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz güven için teşekkür ederiz. 
 
Saygılarımızla 

DUNA_LOGO-A.jpg (166 KB)
DUNA Dış Ticaret Ltd. Şti.

MERKEZ: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat 2, No:75
Okmeydanı / Şişli / İstanbul
Tel : +90 212 222 7220 Fax: +90 212 220 7006

ŞUBE: İstanbul Trakya Serbest Bölgesi
Ferhatpaşa SB Mah. Açelya Sokak. No: 307
Çatalca / İstanbul 

DUNA_DEPOLAR.jpg (28 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.